t3m.sk

Zažili ste už v živote aspoň raz masáž? Myslím tú profesionálnu, teda od odborného maséra/ky, alebo v nejakom špecializovanom salóne. Ak áno a ak sa vám zapáčila, možno vás bude zaujímať, že existujú aj viaceré iné techniky masáží, ktoré sa môžu zameriavať aj na iné pozitívne účinky, než len na telesnú regeneráciu.

masáž, masérka

Teda môžu pracovať aj s inými schránkami nášho ja priniesť pôžitky, ktoré súvisia napríklad aj s našimi emóciami. Ak sa povie erotic massage, tak si možno niekto predstaví nejakú službu, ktorú poskytujú sex priváty a spoločníčky, ktoré sú ochotné ku všetkému. V skutočnosti ale na erotickú masáž musíme mať trochu väčší nadhľad, pretože ju poskytujú tiež tantra salóny, ktoré nájdete aj v našom hlavnom meste a rozhodne tu nevravíme o nejakom „bordeli“.

Vravíme o masážnom salóne, ktorý sa zaoberá tantrickými a senzuálnymi masážami.

  • Teda takými, ktoré pracujú s našou sexualitou, na základe čoho z nášho tela ako aj z našej mysle odstraňujú zadržiavané bloky a obohacujú nás čerstvou životnou silou.

postele, masérsky salón

Tantra má svoje zaužívané tradície a postupy, opiera sa o techniku, ktorá k dokonalej regenerácii tela a myšlienok využíva našu sexuálnu energiu. Ten, kto to zažil by povedal, že sú to podobne príjemné a uvoľňujúce pocity, ako pri kvalitnom sexuálnom zážitku, hoci tu neprichádza k pohlavnému styku.

Vlastne takéto špecializované salóny v svojej ponuke poskytujú aj masáže pre páry, ktoré s pokojným svedomím môže navštíviť muž so svojou partnerkou. A niekde sa zas orientujú primárne na tantru pre ženy. Môže mať niekoľko podôb, ale zmysel je všade rovnaký. Ten bol už opísaný vyššie.

Hodí sa však ešte spomenúť, že napríklad tantra salón v Bratislave poskytuje aj techniky určené pre tých skúsenejších (a odvážnejších), kam radíme napríklad sensual body massage, pri ktorej sa masérka trie a kĺže po tele zákazníka pri použití špeciálnych masážnych olejov.