t3m.sk

Vnútorná krása a kolagén

Tak poďme si niečo povedať o tom odkiaľ vychádza táto krása. Po tisícročia sa ľudia chcú starať o svoje telá. Napríklad veľa rituálov krásy už existovali v minulosti a veľa nám aj odovzdávali.. Ako napríklad od kúpeľov, kde sa kúpali v čistej vode alebo horúcej pare a umývaní sa pomocou ílu, či kief. A aplikovali si pleťové vody a oleje. Najznámejší je napríklad kúpeľ v mliečnej vode od čias Kleopatry.  

Kým sa bežná starostlivosť často zameriava na to, že dáva koži len to čo jej chýba. Tak že v našom chápaní slúži na starostlivosť o telo, pri čom nie je to len krása ale aj zdravie. Starostlivosť by mala samozrejme udržiavať rovnováhu medzi telom a mysľou či dušou. 

Ako vieme dosiahnuť krásu ? Tak hlavne je to prostredníctvom biodynamických poľnohospodárskych metód a rozvíjaním fair trade partnerstiev, aby sme kladne vplývali na svet. Samozrejme tieto výrobky či produkty, dobre pracujú a vplývajú s naším telom a hlavne aby liečili a starali sa o vnútornú rovnováhu a krásu. A všetky produkty ktoré využívame na svoje telo alebo ak chcete pokožku sú čisto z prírodného materiálu a je veľmi dôležité aby sme pre svoje telo vybrali len tie ktoré nám a našej pokožke vyhovujú. 

medicinal-flower-gdc110db4a_640

Najviac na naše telo tiež dobre pôsobí kolagén. Je čisto prírodný a používa sa na tvár a citlivé partie nášho tela. Je určený na všetky typy ženskej či aj mužskej pleti. Viditeľne zvyšuje hydratáciu, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a omladzuje pleť. Takže môžeme povedať že omladzuje pleť. Obnovuje jej pružnosť a pevnosť. Ako vlastne pôsobí na telo:  

model-gf7af0bb6e_640

  • Aktívne pôsobí proti vráskam a dlho dobo predchádza vzniku nových 

  • Viditeľne omladzuje a zlepšuje celkový vzhľad pokožky, urýchľuje regeneráciu 

  • Výrazne zlepšuje hydratáciu, pevnosť, pružnosť, jemnosť a elasticitu pokožky 

  • Osvetľuje tmavé škvrny, rozjasňuje a zjednocuje farebný tón pleti 

  • Má vyživujúci, upokojujúci a revitalizujúci účinok, redukuje kožné nerovnosti 

  • Vytvára na pokožke ochranný film, ktorý zabraňuje stratám vlhkosti