T3M

Žlté alebo modré šaty? V ktorej banke založiť účet? Variť na oleji alebo na masti? Nie ste si istí? Tak si tie správne odpovede potvrďte na našom webe.

Ste práve na diéte a koláč je pre vás už celú večnosť zakázaným pojmom. Vaším cieľom je dosiahnuť štíhlu líniu, ale zároveň sa nechcete vzdať radosti zo života. Povedzme si to na rovinu, zdravá strava nechutí dvakrát výnimočne. Raw čokoláda nie je až taká sladká ako obyčajná. Hamburger vyzerá lákavejšie ako šalát. A sviatky bez kopy jedla, koláčov a vyprážaných jedál nemajú to správne čaro. Predsa len, dlhodobý návyk na tradičné sladidlá a všetky tie dochucovadlá, ktoré nám navodzujú príjemný pocit, jednoducho sa ich nevieme vzdať. Tí šťastnejší si na stravu dávať pozor nemusia a nepriberú ani kilo, iní sa zase po menšej rodinnej oslave alebo Vianociach nezmestia do svojho oblečenia. Diéty sú teda pre nich východiskovou situáciou. Ale nie je to úplne jednoduché. Diéty si vyžadujú silnú vôľu, sebadisciplínu a aj znalosti ohľadne správnej výživy.

Dieta

Našťastie dnešná doba zdravej strave praje a čoraz viac ľudí siaha po eko, bio a raw potravinách či jedlách. Výber zdravých výrobkov je v obchodoch oveľa väčší, a tak sa život pre diétujúcich výrazne uľahčuje. Každá druhá kniha o varení je zdravá kuchárka a obchody už nenájdeme bez bio kútika. Zdravé verzie produktov existujú od mäsa až po sladkosti.

Zdravejedlo

Vedeli ste napríklad, že existuje aj zdravá alternatíva takej pochúťky, akou sú vafle? Môžete si ich pripraviť doma s použitím zdravých surovín, ale ak hľadáte rýchly snack ku káve, pre návštevu alebo len tak, ak máte chuť na sladké – siahnite po Prodietix vafliach https://www.prodietix.sk/vafle. Nízky obsah kalórií, málo cukrov a tukov, veľa bielkovín. Tradičné a obľúbené príchute – vanilka, čokoláda, káva. Pre keto a akúkoľvek inú diétu ako stvorené. Chcete si spríjemniť obdobie adventu, ale adventný kalendár s čokoládami nie je pre vás? Potešte seba alebo blízkych zaujímavým darčekom – adventným kalendárom vaflovým.