Tieto rozšírenia pridávajú nové funkcie alebo zlepšujú funkcie v rámci už existujúcej platformy. Toto sú niektoré z najlepších dostupných rozšírení v Gmaili, ktoré vám poskytujú informácie, nástroje a schopnosť zvýšiť vašu produktivitu a uľahčiť váš život:

doručený email

1. Gmail Metrics
Koľko v skutočnosti miniete času na e-maili. Verte, či nie, je ho viac než ste si mysleli. S Gmail Metric môžete sledovať cenné informácie o vašich e-mailových návykoch vrátane toho koľko času strávite písaním a čítaním a koľko e-mailov posielate a prijímate každý deň – rovnako tak komu a od koho. Je to prvý krok k zvýšeniu produktivity e-mailu. Na cene naberá, ak sa používa na monitorovanie produktivity e-mailov v tímoch.

gmeil

2. Streak
Rozšírenie hlavne zamerané na predajné tímy, Streak vám umožňuje prepnúť Gmail do interaktívneho režimu. Môže to chvíľu trvať, kým si zvyknete na nové usporiadanie doručenej pošty, ale umožňuje vám organizovať predajné cesty, sledovať a spravovať potenciálnych zákazníkov, nastaviť pripomienky na následné kroky a schôdzky a spolupracovať na rôznych úlohách.

3. Boomerang
Boomerang vám umožňuje nastaviť „boomerang“ na odoslané e-maily, teda vás pripomínajú, ak neprišla odpoveď na tieto správy. Je to dokonalý nástroj na zabránenie tomu, a by rozhovory – ako sú tie, ktoré majú zamestnanci, kolegovia, predajcovia, klienti a obchodníci – nepadli do tzv. prasklín.

4. ActiveInbox
ActiveInboxx je ďalšia aplikácia, ktorá umožňuje premeniť všetky vaše správy na úlohy, ktoré potom môžete triediť, usporiadať, uprednostňovať a sledovať, aby ste sa ubezpečili, že pracujete na týchto veciach. Môžete zoskupiť úlohy do projektov a merať vašu efektívnosť – nehovoriac o tom, že nenecháte nič neúplne alebo zanedbané.

pošta

5. HelloSign
Ak ste unavení podpisovaním dokumentov tlačou, podpisom a skenovaním alebo s tzv. manažérmi dokumentov, HelloSign je pre vás ideálny. Umožňuje používateľom podpisovať dokumenty priamo zo služby Gmail – nevyžadujú sa žiadne ďalšie kroky.