Nemusíte sa vôbec obávať. Keď príde tá pravá, zistíte to. Budete to proste vedieť. Také veci sa všímajú. Len nikdy neviete, kedy ju stretnete. Ale aby ste si boli naozaj istý, že je to vaša pravá láska spísali sme pre vás zopár tipov, ako na to prídete:

zamilovaný pár

1.       Urobili by ste pre ňu všetko na svete.
Jednoducho vám je jedno, že nepôjdete na váš vytúžený futbalový zápas, hlavné je, že budete tráviť čas s ňou. Necítite to ako obmedzenie, ale robíte to veľmi rád, pretože ju chcete urobiť šťastnou a dokázať jej, čo všetko ste pre ňu ochotní spraviť.

2.       Nemáte pred ňou žiadne tajnosti.
Jediné, čo ste pred ňou tajili bolo, aký  darček jej chcete kúpiť. So všetkým ostatným sa jej bez problémov zdôveríte a vôbec to neberiete ako výsluch. Robíte to rád a radi sa spolu rozprávate. Preberáte všetky možné témy, pretože žiadna nie je tabu.

pár

3.       Žiadna chvíľka ticha nie je trápna.
Pamätáte si, ako ste sa obávali, že nastanú trápne chvíľky ticha a nebudete si mať, čo povedať? Nič také vám s vašou pravou láskou nehrozí. V každej chvíľke ticha nájdete niečo krásne a preto sú tieto chvíľky potrebné, aby ste si uvedomili, akí ste šťastní s danou osobou.

4.       Prvá ranná myšlienka je ONA
A nielen prvá ranná, ale po celý deň na ňu neviete prestať myslieť a vymýšľate všetky možné spôsoby, ako skrátiť chvíľu bez nej. Alebo vymyslieť spôsob, ako byť čo najskôr s ňou. Vaše myšlienky sa krúžia len okolo nej a ste až po uši zaláskovaní.

kostry

5.       Záleží vám na nej viac ako na sebe
Pretože láska nie je sebecká. Kto chce byť šťastný v manželstve, by sa nemal ani ženiť. Pretože človek by mal chcieť, aby bol v manželstve šťastný ten druhý, pretože mu záleží viac na ňom ako na sebe. Je to veľmi pekná myšlienka. A o to krajšia, že je aj pravdivá. Nezabúdajte na to!
Verím, že ste si v predchádzajúcich riadkoch spoznali svoju priateľku a už teraz jej bežíte kúpiť kyticu krásnych ruží a vyznať svoje city !!!