Poznáme veľa nápadov vďaka ktorým sa dá  vylepšiť alebo zútulniť interiér. Tento spôsob je ale niečím  špecifický. Poďme sa pozrieť na to ako sa dá vylepšiť interiér vďaka  rodinným fotografiám.

galerie
 
Veľa ľudí si dnes urobí fotky praktickým čímkoľvek. Foťákom , tabletom , smartphonom. Potom ich následne pridáte na sociálne siete a tam to končí . Ale nie pre Vás . Vaše fotografie nemusia byť navždy zabudnuté. Môžete ich vyvolať a doplniť s nimi interiér . Ako ? dozviete sa v článku nižšie .
 
Ak máte doma, lepenky , môžete si z nich vystrihnúť rôzne tvary na ktoré potom nalepíte fotky . Napríklad môžete použiť tvár srdca , kocky , trojuholníka , výber je len na Vás. Môžete to využiť do každého interiéru , ale aj predsiene. Taktiež môžete použiť kartón alebo tvrdý papier ktorá sa dá upevniť na stenu alebo akúkoľvek plochu.
»          Life fotky
Môžete tiež urobiť fotky vašich detí ako vyrastali. Môžete takto urobiť nadčasové pásmo ktoré buďte mať závesné na stene v kuchyni , alebo vo vašej spálni. Takto si veľmi ľahko spomeniete na to ako vaše deti či vnúčatá vyrastali.
»          Fotku v rámoch
Fotky v rámoch sa akosi vytratili z módy. No vy ich môžete znova obnoviť. Fotky v obraze môžete zavesiť prakticky kdekoľvek a kamkoľvek len chcete.
»          Plná stena fotiek
Urobte si svoju vlastnú stenu fotiek. Tisícky fotiek na stene ? Prečo nie ? Takto budete mať fotky stále pred sebou a môžete si zaspomínať na staré dobré čase alebo na vaše deti  keď boli malé ,  ako vyrastali. Môžete si ich poukladať podľa toho kde ste boli, alebo čo ste práve robili. Napríklad jeden pas môžu byť fotky keď ste boli na dovolenke alebo vyrastanie Vašich detí.

výstava
 
Tip : ak si nechcete znížiť stenu , môžete si urobiť špeciálnu tabuľu na ktorej budete mať pripevnené fotografie. Vďaka korkovým šťúplom môžete vytvoriť nástenku do ktorej si môžete pripnúť svoje rodine  fotografie. Túto nástenku môžete umiestniť prakticky kamkoľvek chcete.