Rozhodli ste sa že na vašej záhrade pristaviť garáž ? Urobíte správnu vec. Dnešnej dobe je akýmsi trendom parkovať auto vonku. No nie vždy je to dobrý nápad. Cez leto na auto páli slnko a cez zimu Vám môže zamrznúť kvapalina alebo nemusíte naštartovať. Práve preto je veľmi dobre ak si tu garáž postavíte. Ponúkame Vám 3. Tipy garáži ktoré dnes ľudia používajú.

garáž

Drevená garáž
Drevená garáž je pre tých ktorý sa nechcú nijakým spôsob zaťažovať priestorom  , a je o najrýchlejšia možnosť garáže aká môže existovať. Stačí mať dosky , náradie a odhodlanie a garáž je na svete. Avšak chcete mať drevenú garáž veľkú , musíte si ešte pred tým dobré rozmyslieť koľko bude Vaša garáž merať. Nemusí byť nijak veľká do výšky , stačí ak si ju zväčšite do dĺžky a šírky. Najväčšia nevýhoda takejto garáže je že nevydrží dlho . Dosky ktoré ste použili môžu po čase zhniť a môže sa zrútiť práve na vaše auto ako pri rozprávke 3. prasiatka. Čo sa ale týka úložného priestoru , musíte porozmýšľať kam čo dáte. Najlepšie. Ak si vyrobíte nejaké poličky na odloženie drobných súčiastok , a pneu môžete dať kľudne do rohu tak aby vám potom nezavádzali pri parkovaní do garáže.

Prístrešok
Jednoduchý prístrešok , postavený zo štyroch hranolov a pár došiel na strechu. Jednoduché a lacné riešenie . No ak aj auto schováte pod prístrešok stále Vám môže moknúť alebo zamrznúť. Nebudete mať žiadny úložný priestor a jedinečný len vtedy ak dostávate všetky štyri steny a urobíte si z prístrešku garáž.

vjezd

 Murovaná garáž
Táto možnosť je zo všetkých najrozumnejšia . No nie vždy si každý môže dovoliť postaviť takúto garáž. No keď zainvestuje teraz môžete mať pokoj na dlhé roky. Či sa ale týka miesta na parkovanie  , to už záleží len od Vás , pokiaľ máte dve autá postavte garáž širšiu. V murovanej garáži určite nájdete miesto pre odkladanie súčiastok alebo iných blbosti ktoré môžete potrebovať. Taktiež ako prvej tak aj v tejto si môžete postaviť nejaké poličky , prípadne si ich vykurovať. Čo sa ale potom týka Vášho auta , auto bude v 100 percentnom bezpečí a budete vadiť že ráno naštartujete do práce. Ak keď niekedy by ste boli chceli aby nenaštartovalo.