Odpoveď je veľmi jednoduchá. Je ich skutočne naozaj veľa. Či už sa pozeráme do histórie, alebo zostaneme v súčasnosti. V šoubiznise nájdeme naozaj obrovské množstvo žien, ku ktorým vzhliadame práve pre ich originálny vkus, ktorý nikdy nezomrie. Môžu dať na seba hocičo, vždy to bude nadčasové a vždy to bude vyzerať dobre. Pozrime sa teraz spolu na niekoľko z nich. Uvidíte, že to budú naozaj tie kultové.

modeling
 
1.       Audrey Hepburn
Prečo je práve Audrey prvá? Veríme, že na túto otázku ani nemusíme odpovedať. Každá žena, ktorá miluje Raňajky u Tiffanyho veľmi dobre vie, prečo je práve táto tmavovláska s veľkými očami číslom jeden. Jej outfity sú legendárne presne takisto ako jej obrovské čierne okuliare. My ju milujeme a čo vy?

2.       Marilyn Monroe
Nie každý miluje nežnú a tajomnú Marilyn a jej sexi a nedbanlivý look. Je však skutočne obdivuhodná, viete, prečo? Pretože je dôkazom toho, ako sa zo šedej myšky so správnym účesom, červeným rúžom a ikonickými bielymi šatami stane nádherná a elegantná labuť. Oproti hravej a dievčenskej Audrey je práve Marilyn ukážkou sebavedomej ženy, ktorá sa tak správa a aj oblieka.

3.       Twiggy
Legendárny účes, legendárne šaty, legendárne meno. Twiggy je niečo medzi Audrey a Marilyn. Má pôvab oboch týchto úžasných dievčat a aj keď je doba kritizovaná hlavne preto, že vtedy začala éra vychudnutých modeliek. Účes a šaty sú však niečo, čo neustále pretrváva, a to jednoznačne kvitujeme!

svetr

4.       Sarah Jessica Parker
Presúvame sa do súčasnosti, ktorej kraľuje obrovské množstvo žien. Ak však máme hľadať skutočnú módnu ikonu, musíme povedať, že Sarah sa inšpirovala seriálovou Carrie a ukazuje nám, že každý sa môže obliekať nadčasovo. Outfity z filmov a zo seriálov obdivujeme stále, aj keď je tomu už niekoľko rokov. A teraz úprimne, ktorá z nás Carrie nezávidí zbierku topánok? Ktovie, koľko z nich má vo svojom šatníku práve Sarah.