Keď som bol mladý, bol som presvedčený o tom, že som neporaziteľný. Myslím si, že každý mladý človek tak rozmýšľa. Všetko, čo je pre nás vtedy dôležité, je iba zábava a nič iné. Občas si vravím, že by som bol rád, keby som mal dnešný rozum a vtedajší vek. Asi je jasné, že nech sa deje čokoľvek, presne toto je dôležité. V každom prípade, ak ide o bežné veci, asi je jasné, že občas to nie je úplne ideálne. Keď som bol starší a už som mal rodinu, prišlo veľmi veľa starostí. Starosti sú však niečo, čo ma naozaj položilo, po mnohých stránkach. Začal som si všímať šedivé vlasy, ktoré mám na hlave.

pilulky

Nevládal som, mysľou som bol stále inde. Ale čo ma mrzelo asi najviac, prejavilo sa to v prvom rade v posteli. Jednoducho to nešlo. Človek by si pomyslel, že problémy s erekciou sú predsa nič a trpí tým takmer každý muž, no ja som na toto nebol zvyknutý. Veľmi som sa kvôli tomu trápil a neuvedomil som si, že ešte viac sa kvôli tomu trápi moja žena, ktorá si myslela, že už pre mňa viac nie je atraktívna. Uvedomil som si to až vtedy, keď plakala v posteli. Vysvetlil som jej situáciu a hneď sa rozhodla všetko riešiť. Ako najlepšie riešenie videla dapoxetine.

nahá žena

Nebol som z toho nadšený, pretože som si asi myslel, že to jednoducho prejde samo. Som však s odstupom času naozaj rád, že to nevzdala. Keby to urobila, asi by som už nikdy v posteli nič poriadne nezažil. Občas jednoducho musíme urobiť aj veci, ktoré nám nie sú príliš príjemné. Vtedy si najlepšie uvedomíme, prečo máme pri sebe naše ženy a prečo sú pre nás také dôležité. Občas jednoducho musia vyriešiť veci za nás, a to je to najlepšie, čo môžeme urobiť. Potom si fakt môžeme len hovoriť, čo by sme bez nich vlastne robili. Veď my sme úplne stratení, keď ich pri sebe nemáme. Aspoň ja to tak teda s odstupom času určite cítim a viem, že mám pravdu, nech sa deje čokoľvek.