Ocitli ste sa v situácií, že neviete na čo máte právo alebo hľadáte odpoveď na nejaký problém, s ktorým by vám vedel poradiť právnik? V dnešnom svete plnom informácií, ale aj desinformácií, sa veľmi ťažko orientuje. Dostávame zmluvy, ktoré sú plné odborných termínov, a bežný človek im rozumie len veľmi ťažko, alebo vôbec nerozumie. Mnoho firiem nás tlačí do podpisu, alebo nám ponúka pofiderné výrobky a tlačí nás do kúpy. V našom právnom blogu prinášame rôzne zaujímavé informácie na rôzne právne témy a problémy. Na čo máte právo, nárok, alebo naopak ho nemáte. Ako sa menia novely zákona, a čo z tejto zmeny vyplýva. Buďte v obraze a sledujte náš právny blog, možno práve v ňom dostanete odpoveď na nejaký váš právny problém a vďaka nám ušetríte nemalé peniaze. Je dobré mať vo veciach prehľad, ako sa hovorí neznalosť zákona neospravedlňuje.

právo

Náš blog neustále aktualizujeme a pridávame nové články a dôležité informácie na časté otázky a problémy, na ktoré počas našej práce narážame a riešime, ale aj na iné zaujímavé právne témy, ktoré by vás mohli zaujímať. Blog je podelený na niekoľko oblastí – právo, podnikanie, financie a ostatné otázky, takže v ňom budete mať veľmi ľahký prehľad, ak hľadáte odpoveď na konkrétny problém alebo otázku. Prípadne nám môžete napísať a dať nám typ, čo ste v našom blogu nenašli a radi by ste tam videli. Sme otvorení novým nápadom a námetom od vás.

Problém

Ak ste však už niečo podpísali, alebo ste sa dostali do nejakého právneho problému a ocitli ste sa tak v slepej uličke a už neviete, kadiaľ z problému von, môžete sa obrátiť na našu právnickú kanceláriu. Radi vám s vašim problémom poradíme a naši právnici vám ukážu, aké máte možnosti, alebo postupy riešenia daného problému. Naša právnická kancelária LEXANTE s.r.o. je tu pre vás každý pracovný deň, môžete sa na nás obrátiť telefonicky, mailom, alebo osobne v našich dvoch pobočkách v Bratislave a v Banskej Bystrici. Viac sa o nás a našej práci, a referenciách môžete dozvedieť na našej internetovej stránke. Právnická kancelária LEXANTE s.r.o. je tu pre vás už viac ako 40 rokov a vďaka svojmu mladistvému duchu a neustále sa rozvíjajúcej pracovnej dynamike vie riešiť moderné problémy, ktoré sa s modernou dobou vytvárajú.