Dak Prescott, ktorý bol ako quarterback na univerzite veľmi nedoceneným hráčom. Momentálne však je jedným z najväčších hviezd ligy kvôli skvelému vstupu do ligy a výnimočnému štartu kariéry. Samozrejme tak dostáva dostatočnú pozornosť od médií. Pravda možno nie práve tak, ako si to pred ukončením sezóny predstavoval.

americký fotbal

Tá dobrá správa pre Daka Prescotta je, že zo slávou prišiel aj obrovský záujem rôznych sponzorov, ktorí majú na sláve mladého quarterbacka nemalý podiel. Viacerými sponzormi už stihol podpísať kontrakt. Najslávnejší sú Adidas, Tositos, Chunky Soup, ale videli sme ho už pózovať ako pije Pepsi. Na svojom Twitteri sa objavilo aj meno Nicholas Air. Mladému quarterbackovi je to vynikajúca príležitosť na to, aby si svoj príjem zvýšil.

Ako hráč, ktorý bol draftovaný v tak zadnom kole draftu naozaj veľa nezarobí, samozrejme v porovnaní s priemerným platom hráča NFL na tejto pozícií. Minulú sezónu Dak Prescott zarobil 450 000 dolárov, ku ktorým môže pridať ďalších 540 000 dolárov zarobených na reklamách. Tieto príjmi sú však oproti výkonu, ktorý podáva naozaj veľmi nízke.

Druhá časť posezónnych aktivít je o trošku temnejšia, keďže popri sponzoroch sa objavili pri mladom quarterbackovi aj média a rôzne osoby, ktorý začali šíriť rôzne negatívne správy. V týchto dňoch bol Dak Prescott obvinený z toho že predával svoje neoriginálne podpisy. Vyhovieť požiadavkám oveľa zväčšenému fanklubu naozaj nie je jednoduché. Tak vyšli najavo nemilé správy, že časť svojich podpisov dal vyrobiť jednej miestnej firme.

futsalové hřiště

Zatiaľ sa na to dôkazy nenašli, ale je to ľahko predstaviteľné, že sa to stalo, veď pred ním to často použili veľké hviezdy, ktoré nestíhali uspokojovať požiadavky svojich fanúšikov. Dak Prescott musí nielen na ihrisku ale aj mimo neho v osobnom živote dokazovať, že je dostatočne vhodný na to, aby obstál svoje miesto. Samozrejme to nie je nič oproti tomu akým obvineniam musí čeliť jeho spoluhráč Ezekiel Elliott.