Zvolebnieva sa nám a v tomto čase je našej politickej scéne neskutočné množstvo strán, „stráničiek“, ktoré sa uchádzajú o našu dôveru.prednáška politika davu.png

  • Normálnym by bolo, ak by sme ich mali 5-6 !

Ale kdeže ! Ambiciózni politici, ktorým sa prisnilo, že v pôvodnej strane si ich prácu nevážia natoľko, aby si ich zvolili na popredné miesta kandidátky, alebo do štruktúr strany si zakladajú každým rokom politickú stranu. Je to divadielko smiešne a nepochopiteľné ! Rovnako nepochopiteľným je aj to, ak človek, ktorý bol v najvyššej funkcii- v úlohe prezidenta- a tam urobil iba pramálo, ak vôbec niečo- má zrazu ambíciu byť predsedom strany a prirodzene aj premiérom. Netajím sa tým, že tejto strane prajem pobyt pred dverami parlamentu.

Patrím k voličom, ktorí občas čítajú aj program politickej strany, ktorá sa uchádza o našu priazeň.
Väčšina voličov asi nie ! Inak by sa nemohlo stať, že strana Most-Híd stratila množstvo voličov aj napriek tomu, že splnila takmer všetko, čo ľuďom sľúbila!
Čo splnili SaS, OĽANO,KDH a strana Dzurindu, keď boli pri moci ? Nič, alebo iba málo- rozhašterili sa podstatne skôr, ako mohli čokoľvek z programov splniť.

  • Čudujeme sa, že SMER chce opäť vyhrať voľby ?

No nečudujme sa- dôsledne plní program ku ktorému sa zaviazal a je vlastne jedinou relevantnou stranou od stredu vľavo !
Niet divu, že poraziť túto stranu je možné iba vytvorením lepšej strany s podobným programom.
Po moci túžiaci politici si vymysleli PS. Zasmejme sa nad touto alternatívou pod vedením propagátora omamných látok na školách ! Myslia to vôbec vážne, že volič Smeru by mal byť hlúpym a ponúknuť pre svoje deti túto alternatívu ?
Spojenie s Beblavým, ktorý už je desiatky rokov v politike a ešte ho nikto neurobil ministrom mi príde smiešne. Nové tváre !Žeby ľudia naozaj stratili pamäť ?
politika v kontexte sveta.jpg

  • Neverte tomu !

Jedine seriózna strana s dobrým programom a s predstaviteľmi bez masla na hlave by hádam mala šancu uspieť. Pre mňa je ale lepšia istota -ako sľuby -alebo ako extrémizmus !