Štýl, trend, móda – to  sú veci, ktoré má v sebe každá žena zakódované, no každá bohužiaľ nemá vlastnosť pospájať všetky prvky tak, aby vytvorili jedinečný outfit. Namiesto toho vytvoria akúsi napodobeninu alebo jednu z módnych katastrof, ktoré potom kraľujú na internete ako fotky na dočasné pobavenie ľudí.  Všetko treba doladiť do najmenšieho detailu, nech to vyzerá na postave a nech to odráža majiteľkinu hrdosť. Poďme si vyskúšať tie najkrajšie šaty !

šaty

Ak dlhé, tak elegantné !
Dlhé šaty sa ťažko zháňajú, majú ich milióny, no všetky stoja poriadnu kopu peňazí, a nie každá študentka alebo jej rodičia sú schopní za šaty „vysoliť majland“. Tak hľadajú cenovo prístupnejšie šaty cez internet, ktoré nemusia hneď dievčine stopercentne sadnúť. A keď už sa tak stane, a šaty sú objednané, dúfajte len, že to nebude vyzerať ako obal zo smetného koša. Je celkom veľké riziko nakupovať on-line, hlavne čo sa týka šiat a oblečenia. Skúste radšej navštíviť viacej obchodov a pobehať po nákupných centrách. Zaručene si vyberiete najkrajšie šaty, a hlavne si ich vyskúšate ! Za top šaty sa považujú šaty bez ramienok s vykrojeným dekoltom, ktorý je výrazný a až po pás je tvorený trblietavým materiálom. Spodok alebo sukňa je vyrobená z jemnej presvitajúcej látky. Nemusíte sa báť, že niečo bude vidieť, pretože ako pod každými šatami, aj pod týmito sa skrýva vrstva látky určenej na zakrytie spodných partií tela. Tieto šaty sú nádherné vo všetkých farbách, výber je na vás ! K šatom odporúčam strieborné lodičky so striebornou kabelkou, bez doplnkov, aby výsledný outfit nebol až prehnane vyzdobený.

růžové šaty

Krátke a sexy
Ak chcete ukázať, že vaša námaha vo fitku stála za to, odhaľte svoje nohy a kúpte si krátke šaty – samozrejme ak nie ste celá skupina dohodnutá, že si dávate dlhé šaty. Stále panuje klasika, a to obtiahnuté kokteilové šaty v červenej, modrej alebo čiernej farbe. Farieb je však mnoho krásnych, a stále sa zlepšujú, takže sa nemusíte držať len troch farieb a pokojne môžete zapojiť aj svoju vlastnú fantáziu. K nim sa hodia lodičky tiež vo farbe akú si sama zvolíte. Ak však žena na vysokom opätku stojí prvýkrát, oplatí sa zobrať si so sebou náhradnú pohodlnejšiu obuv, pretože chodiť vo vysokých opätkoch nie je žiadna zábava. Pre slečny s plnšou postavou sa odporúčajú aj šaty s korzetom a rozšírenou sukňou.