Vyberanie najlepšieho pevného disku bude nakoniec závisieť od toho, čo potrebujete. Pre najlepšie prenosné počítače a herné konzoly budete chcieť vyzdvihnúť 2,5-palcový alebo externý pevný disk. Ale ak hľadáte nejaké archívne ukladanie pre najlepšie herné PC, budete chcieť ísť na najrýchlejší a najrozsiahlejší pevný disk, ktorý nájdete. Vieme, je to mätúce, ale urobili sme všetko ťažké zdvíhanie a priniesli sme vám tento zoznam najlepších pevných diskov. Bez ohľadu na to, čo potrebujete, nájdete ten najlepší pevný disk pre vaše potreby tu.

základovka
 
Najlepší hard disk: Seagate BarraCuda
Vysoké otáčky za minútu a skladovanie za nízku cenu
Seagate\’s BarraCuda lineup je nespornou tvárou najlepších pevných diskov. A to nie je bez dobrého dôvodu – ponúkajú veľký pomer gigabajty za dolár a rýchlosť výhod, aby to top off. Model 2TB zasiahne sladké miesto tým, že vyvažuje vysoký výkon a cenovú dostupnosť. Keďže táto jednotka kombinuje platne s rýchlosťou 7200 otáčok za minútu a údaje o vysokej hustote, počítače vybavené touto jednotkou budú môcť rýchlo čítať údaje.
 
Najväčšia kapacita: Toshiba X300
Obrovská kapacita, nie na úkor rýchlosti
Toshiba je obrovský názov v oblasti výpočtovej techniky. Dokonca aj v prípade, že notebooky nie sú tak populárne ako kedysi, ponúka veľa komponentov na trhu komponentov. Pokiaľ ide o pevné disky, model Toshiba X300 je vysokokapacitný vysokovýkonný šampión, ktorý stojí za to pozrieť sa. Jednotky X300 sa môžu pochváliť vysokou hodnotou gigabajtov na dolár bez obetovania na strane výkonnosti. Tieto disky sa otáčajú pri rýchlosti 7200RPM a obsahujú 128MB vyrovnávacej pamäte pre rýchlu prevádzku. Jedinou nevýhodou je, že záruka trvá iba dva roky, čo sa zdá byť krátke pre disk určený na ukladanie takých dôležitých údajov.

pevný disk

Najlepší herný hard disk: WD VelociRaptor
Rýchlejšie točenie, rýchlejšie hranie hier
Pokiaľ ide o hranie na PC, rýchlosť je všetko. Takže pre každého, kto odolával pútavosti SSD a chcel ju kopať starú školu s jedným z najlepších pevných diskov, je čas na niečo, čo sa točí o niečo rýchlejšie. A s WD VelociRaptor a jeho špinavou rýchlosťou odstreďovania 10 000 otáčok za minútu, budete chcieť venovať pozornosť. Vďaka kapacitám až do 1TB sú disky VelociRaptor pripravené na ukladanie veľkých herných knižníc a super rýchle platne pomôžu týmto hrám rýchlo spustiť a načítať.