Pred pár dňami sa mi stala taká vec sa priplichtila aká si vraj mladá žena ktorá má vraj tri malé deti bolo to na FACEBOOK mala meno že KRISTINA priezvisko si nepamätám začala mi vypisovať dobrý deň to a to že sa vraj odišla od frajera a od matky a do tretice na to že mama ju vyhodila že sa nerozprávajú podvodníčka ako hrom ja som jej v krátkom čase odpovedala len stroho že dobrý deň že ja deti nemám ani peniaze na len tak na vyhotovenie pre niekoho cudzieho láka od ľudí peniaze normálne ich vydiera a keď jej neskočí niekto na lep tak vás zablokuje dobrá špina bez charakteru ešte aká mazaná že si aj potykala asi si myslela že som padla na hlavu že jej to zožeriem nie som včerajška ako sa hovorí.

nauč sa chápať okolie na internete

Ako sa sťažovala že nemá plienky či jej požičiam peniaze že 10 euro mne ich kto dá HERKOPATER ja by tých ľudí stíhala. Ďalší prípad je tam akože mladý muž vedľa seba má decko syna akože obaja ťažko chorý dobrý herci podvodníci totižto na Sociálnych sieťach sa nedá veriť len tak hocikomu veľa podvodu. Ľudia majú vymyslené mená aj fotky príšera voľačo tam si človek musí dávať naozaj sakramentsky pozor. Čo je veľká pravda ľudia veľmi bezočivý jeden druhého napáda tam slovne ani vás nepoznajú a budú súdiť. Na FB je rubrika doučovanie tak som si tam dala čo robím čo učím ako špeciálny pedagóg nakoľko mám toho viac tak je to dosť obšírne a tí debili čo tam píšu akože tiež učia online tie ich komentáre že načo taký dlhý príspevok choré a ony debili si uvádzajú kilometrové inzeráty a tie sú my čo pýtajú za doučovanie choré že 12 až 15 euro už len ktorý debil by im dal za obyčajne doučovanie ja maximálne od 5 do 7 eur hlavne keď učím viac hodín tak mám nižšiu cenu aby som si udržala žiakov respektíve klientov lebo mám všetky vekové kategórie ZŠ, SŠ, VŠ aj dospelých takzvané individuálne.

nebezpečné sociálne siete

Niekto by si asi myslel že zarábam milióny hovno zlatá rybka prepáčením za vyraz. Ako vidím dnes sa asi zapíšem do GUNESOVEJ knihy rekordov píšem ako divá jednoducho mám slinu nie každý deň je sviatok či nedeľa. Porozmýšľaj nad sebou samým či terajšia spoločnosť stojí za to mám dojem že sme nad hlbokou priepasťou ktorá nemá dna a rútime sa do nej nie a nie zastaviť na stopke. Občas mám pocit že sa toto neskočí vôbec ale vôbec dobre respektíve FRAY PLAY no čo už ale zoberme si ponaučenie.