Dotyky.

Dotyky v nás dokážu vyvolať mnoho rôznych emócií a pocitov. Samozrejme ak sú dotyky príjemné, vyvolajú v nás príjemné pocity. No nie je dotyk, ako dotyk. Na vyvolanie príjemných pocitov je treba vedieť tieto dotyky smerovať do určitých oblastí a je dôležité vedieť a poznať intenzitu dotýkania. Aby dotyk splnil účel, je nutné ho sprevádzať práve na tie správne miesta.

prsia pod dlaňami

Masáž.

Masáž vie byť upokojujúca ale aj ozdravná. Obyčajná masáž zväčša spríjemní danú chvíľu, možno tento deň ale správne aplikovaná senzuálna masáž spojená s dotykmi vo Vás vyvolá explóziu nezabudnuteľných chvíľ a blahodárnych dopadov na Vaše telo a myseľ. V našom salóne Tantra Diamond Bratislava Vám ponúkame tantra masáže Tantradiamond.sk celého tela, ktoré Vám dodajú novú silu a energiu. Na tantra masáže u nás tak rýchlo nezabudnete. Sme popredný masážny tantra salón, ktorý tu je len pre Vás a Váš relax. Naše priestory salóna Vám ponúkajú príjemné zátišie pred okolitým svetom. U nás sa Vám dostane presne to, po čom túži Vaše telo a Vaša myseľ. Treba si však uvedomiť, že u nás ponúkané tantra masáže nemajú nič spoločné s bežným pohlavným stykom, ktorý v našom salóne ani neponúkame. Jedná sa o čisto tantrickú masáž, no verte že tá Vám dá omnoho viac ako len bežný sex.

masáž vodou

Tantra Diamond Vám ponúka z viacerých tantrických a senzuálnych masáží, ktoré Vám poskytnú naše tantra masérky. Tie sú v oblasti tantra masáží špeciálne vyškolené a ich zručnosti v týchto masážach sú priam božím darom. Tantrické masáže prebiehajú v príjemných priestoroch, ktoré sú luxusne a útulne vybavené. Keďže tantrická masáž je o dotykoch na celom Vašom tele, je nutné dodržať 100% hygienu. V tejto oblasti je pre Vás všetko zabezpečené, naše priestory salóna sú vybavené potrebným hygienickým zázemím v podobe spŕch a kúpelien. Počas celého tantra rituálu, keďže v prvom rade je samotná tantra rituál, Vás bude sprevádzať Vami vybraná tantra masérka a urobí všetko pre Vaše pohodlie. Neváhajte a navštívte náš salón. Doprajte si kúsok raja na zemi.