Na svoj mobilný telefón, ktorý už dnes voláme aj smartfón, sme väčšinou všetci citliví. Keď sa nám pokazí, vôbec sa nám to nepáči a môže sa tak stať práve v tú najmenej vhodnú chvíľku, keď sa človeku nechce riešiť to, aký nový mobil si kúpi a kde. V mobile máme často dôležité dáta ako správy, fotografie, videá a niekto aj e-maily, či iné dokumenty.

samsung telefon

Aké sú najčastejšie a bežné poškodenia, ktoré sa na mobile stávajú?

Najčastejšie sa samozrejme stáva to, že sa rozbije displej telefónu. Nezúfajte však, oprava displeja Samsung a50 sa dá zabezpečiť v Mobilovo.sk! Nemusíte telefón vyhodiť, displej sa dá vymeniť a bude ako nový, ak nemáte iné poškodenia, bolo by možno škoda túto možnosť nevyužiť. Prasknutý alebo rozbitý displej teda býva najčastejší problém, rovnako sa však môže poškodiť aj zadný kryt telefónu. Nefungujúce nabíjanie, slabá výdrž batérie alebo nefunkčný mikrofón bývajú ďalším bežnými poruchami na mobiloch od Samsungu, ale aj iných modeloch a značkách. Mobil používame totiž veľmi často a je teda bežné, že sa z času na čas stane najmä to, že nám spadne na zem, alebo vypadne z vrecka či tašky, prípadne sa inak mechanicky alebo softwarovo poškodí.

smartfón

V Mobilovo.sk vám opravu spravia veľmi šikovne a rýchlo. Či už máte model Samsung A50 alebo iný smartfón, môžete sa s dôverou na nich obrátiť. Pokiaľ sú náhradné diely na sklade, nemusíte sa v Mobilovo.sk báť, oprava potrvá tak do 1 – 2 hodín a váš mobil bude ako nový! Využite možnosť opravy, aby ste nemuseli investovať ešte viacej do kúpy nového telefónu, alebo aby ste nestratili dôležité dáta, ktoré v mobile máte uložené. Záchrana dát z telefónu je tu tiež možná. Cenník služieb a podrobnejšie informácie nájdete na webe www.mobilovo.sk. Nikdy neviete, kedy budete služby opravy mobilných telefónov potrebovať, pretože z času na čas sa to jednoducho stane, že sa nám niečo, trebárs aj mobil pokazí.