Ovocie vyžaduje naozaj špeciálne zaobchádzanie. Od zberu až po predaj prechádza dlhým procesom spracovávania, tak manuálneho, ako automatizovaného. Neustále prekladanie ho môže viac poškodzovať, preto sú veľmi vhodné prepravky, ktoré sa dajú používať od zberu, až po predaj a distribúciu, prípadne spracovanie. Opakovane používané prepravky na ovocie prinášajú nielen ekologické benefity. Pevný materiál, ktorý sa pod váhou plodov len tak nezlomí, je naozaj dobrým základom. Tak vydržia prepravky dlhý čas a môžu sa opakovane používať. Práve kvalitný materiál je element, ktorý ušetrí množstvo nákladov a spotreby energie. Ľahká umývateľnosť napríklad znamená menšiu spotrebu vody. Opakované zaťažovanie váhou môže u niektorých materiálov vyvolávať praskanie, či iné poškodenie. Preto spevnené plastové prepravky sú skvelým riešením, a to dlhodobým.

prepravky na ovocie

Benefitom iste je aj to, že sa dajú stohovať a tak vieme používať prepravky tejto značky veľmi ekonomicky. Naskladať na seba i vedľa seba, prípadne aj rozložiť, ak sú prázdne a nepoužívajú sa. Hodia sa výborne do automatizovaných spracovateľských liniek, ale aj na manuálne prehadzovanie. Jednoducho univerzálne. Plastové prepravky na ovocie Schoeller Allibert sú kompatibilné s plastovými paletami a tak ich môžete používať aj spolu. Vyrábajú sa v rozmeroch, ktoré sú skôr štandardami, avšak ak by ste potrebovali niečo úplne na mieru a špeciálne, je možné si prepravné obaly aj objednať.

ovocie v bednickach

Ergonomické tvary bedničiek i úchopových plôch je v Schoeller Allibert samozrejmosťou. Práve špeciálne tvary a dôležité pevné a kvalitné materiály, ako sa spomína vyššie, sú jednými z najväčších dôvodov, prečo ich začať v poľnohospodárskej výrobe a zbere používať. Návratnosť investície je v tomto prípade dosť rýchla. Neváhajte kontaktovať ochotných obchodných zástupcov v spoločnosti Schoeller Alliebert pre akékoľvek ďalšie detaily a informácie.