Každý, kto vlastní aj malú záhradku vie, že si vyžaduje dosť námahy udržať ju v takom stave, aby nám prinášala úžitok a radosť. Treba myslieť na mnoho vecí, ktoré sú s tým spojené, kosenie trávy, hnojenie, sadenie, vyplievanie buriny, stavby skleníka, štepenie stromov a podobne. Krásny trávnik v tvare koberca, po ktorom sa môžeme prejsť aj bosými nohami, je snom každého záhradkára. No jeho udržiavanie je náročné a vyžaduje si pravidelnosť v kosení a hnojení. Okrem trávnika však v záhrade pestujeme aj iný typy porastov, ktoré ju skrášľujú, no zároveň si takisto vyžadujú udržiavanie v určitej veľkosti a rozlohe, aby neprerástli do takzvaného pralesa, s ktorým sa potom budeme trápiť.

shutterstock_291710030-768x512

Kosenie trávnika je pomerne jednoduché a využívame na to kosačky rozličného druhu, no už horšie je to s hustým krovím, ktoré má hrubšie stonky a obyčajná kosačka už na to nestačí. Husté a vysoké porasty je potrebné skrátiť, a na to je určený krovinorez Ryobi. Hravo si poradí s hustými krovinami v miestach, kde sa s tradičnou kosačkou jednoducho nedostaneme. Eshopy ponúkajú široký výber krovinorezov, ktoré majú rozličné parametre, zoradené podľa výkonu, výbavy, pohonu, ale aj dizajnu. Zákazníci hľadajú náradie rozličného výkonu, ktoré je možné použiť napríklad len na malej ploche exteriéru, niekto iný však musí siahnuť po ryobi krovinorez výkonnejšej alternatíve krovinorezu, pretože je nútený zbaviť sa množstva hustých porastov na veľkej ploche záhrady.

2108-8973-81d1cu62lbl-sl1500

Náradie značky Ryobi aku sú na tieto úkony veľmi vhodné, krovinorezy, ale aj vyžínače, ktoré sa používajú už len na detailnejšie dokosenie trávy na nerovnom teréne. V ponuke sú aj krovinorezy a strunové kosačky 2v1, krovinorezy s riadidlami, hybridné strunové kosačky a podobne. Značka Ryobi je najinovatívnejší a najväčší výrobca aku elektrického náradia na svete, je špecialista vo výrobe náradia pre profesionálov za prijateľné ceny. O tom všetko svedčia aj milióny zákazníkov, ktorí túto techniku využívajú a sú s ňou spokojní.