Naťukni si do googla sex priváty a ponuky Handlová Privatportal. Nájdeš si niečo, respektíve niekoho podľa svojej chuti. Vyberať si môžeš z dvoch ponúk. Jedna šťavnatejšia než tá druhá, druhá vášnivejšia než tá prvá, skrátka každá z nich má niečo do seba. Zistíš, keď vyskúšaš a rozhodne neoľutuješ, keď obetuješ svoje ťažko zarobené peniaze na niečo takéto.

woman-1989095_1280

Ak si vyberieš pani, ktorá už má po tridsiatke nebudeš ľutovať. Vyzradenie tvojho sladkého tajomstva nehrozí, pretože pani má prenajatú izbu spolu so sprchou, kde budete dokonale ukrytý pred okolitým svetom. Keďže sama vyžaduje diskrétny prístup, tak ho zaručí aj tebe. Niet sa čoho obávať. Poskytuje službu aj rýchlovky – do 15 minút, čo sa určite oplatí, ak si chceš na rýchlo vyvetrať hlavu a samozrejme aj niečo iné. Základný cenník nájdeš na stránke a doplnkové služby sa dohodnete priamo na mieste. Nebudeš ľutovať.

Druhá sa nachádza predpokladajme na rovnakom mieste ako tá prvá, pretože úvodný text je rovnaký. Sprcha zaručená a súkromie takisto. Ochrana pred nechceným tehotenstvom a pohlavnými chorobami bohužiaľ musí byť, ale ver mi, že aj s ňou sa to dá poriadne užiť. Ani si nevšimneš, že ju máš. Je to profesionálka a vieš sa dohodnúť tiež aj na príplatkových službách, ktoré ti budú po vôli.

nude-woman-3797747_1920

Tak neváhaj a zavolaj jednej z nich. Svoj výber istotne neoľutuješ. Podľa svojich chutí si to môžeš namieriť buď do mladšej alebo do staršej a ani jedno z toho nebude trefa vedľa. Ba priam to bude trefa priamo do čierneho. Také orgazmy ako s týmito dvoma si ešte nezažil. Niečo euforické, vzrušujúce a dych berúce. Tieto ženy vedia ako na teba. Osedlajú si ťa a nenechajú sa zastaviť až kým tvoj penis nevydýchne naposledy – nevystrekne ako gejzír blaženosti a vzrušenia. Dusno v izbe sa bude dať krájať a ty si budeš sľubovať, že zajtra si tam znova alebo teda, čo najskôr ako sa to bude dať, pretože tak perfektné uvoľnenie si už dávno nezažil.