Často práve ten muž, ktorý najviac rozvíri vodu, má tú najmenšiu mužskú pýchu o akej si kedy počul. A ten tichý chlapík, ktorý toho veľa nenahovorí, by mohol ženy odháňať metlou, keby im ju ukázal. To je taký paradox. Napríklad aj tie mužské debaty o ich pýchach sa často nezakladali na skutočnosti. Každý z nich si kúsok pridal a prifarbil. Potom sa navzájom vlastne klamali a zraňovali, pretože sa tieto debaty nezakladali na skutočnosti. Jedine na záchodoch alebo v sprchách sa dala odhaliť pravda. Skutočnosť, ktorú nikto nezakryl ani keby chcel. Jedine, že by sa sprchoval v spodnom prádle, ale to by už len tak ľahko nevysvetlil, že áno?

naked-1068005_1280

Vieš o tom, že každá mužská pýcha je o trošku inakšia od tej druhej? Svoje by ti o tom vedeli porozprávať pani masérky, ktoré vykonávajú masáž penisu. Že sa líšia tvarom, pevnosťou, samozrejme dĺžkou, hrúbkou, ochlpením, veľkosťou žaluďu a mnohým iným. Niektoré stoja kolmo k telu muža a iné stoja do hora. No, poniektorým mužom už len tak ovísa, pretože aj gravitácia spraví svoje.

action-movie-1469513_1920

Ak by si si chcel čo-to vypočuť o tom aký iný mužský úd videla daná masérka, tak zbehni na masáž penisu Bratislava. Ale samozrejme, nielen kvôli tomu sa tam oplatí ísť. Oveľa lepší dôvod je ten, že si tvoja mužská pýcha konečne dopraje to pravé pohladenie od skúsenej masérky, ktorá je priamo školená na tento účel. Svoje dlhoročné skúsenosti odovzdá a aplikuje na tvoje najzraniteľnejšie miesto, ktoré na tele máš. Aj to si zaslúži svoju pozornosť. Netreba ho stále schovávať v nohaviciach, treba mu dopriať aj trochu voľnosti a rozkoše. Poďakuje sa ti za to najbližším výkonom, ktorý podá pri svojej aktivitke. Nemysli si, že keď nemáš na ňom svalovicu, tak sa nenarobí. Narobí a tak aj on si zaslúži masáž za svoje výkony, ktoré podáva. Veď ty ho poriadne ani neoceňuješ. To treba napraviť. Ani ty by si potom nepodával dostatočné výkony, keby ťa neocenili, no nie?