Problémy s nepriepustnými potrubiami vedia narobiť viac škody ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Výmena celého potrubia by vás mohla stáť veľa času a utrpí tiež aj vaša peňaženka, práve preto je veľmi dôležité týmto veciam včas predchádzať. Teraz otázka na vás. Kedy boli naposledy vaše trubky čistené? Zaujímate sa o ich prevenciu, alebo sa spoliehate na ich správne fungovanie počas celého času? Ak nie ste zrovna fanúšik týchto vecí, mali by ste sa ubezpečiť v akom stave sú momentálne vaše potrubia. V prípade, že by ste ich našli až príliš poškodené, nemusia pomôcť ani profesionáli. Jednou z možností, čo ich však môže zachrániť, no tiež je to jedna z možností ako predchádzať ich upchaniu, je metóda zvaná krtkovanie. Ide o vyčistenie nepriechodných kanalizácií, odtokov, stúpačiek a mnoho ďalšieho pomocou vysokého tlaku. Kanalizácia je čistená hadicou v dĺžke od 60 do 100 metrov, čo predstavuje pomerne dlhý úsek.

Infografika1-ojy6ti2zwy36ud2go6l42uyg09065047izfoij21

To zabezpečí vyčistenie od usadenín a nečistôt a následne priechodné a čisté trubky. Nemusíte báť, že by vám poškodili vaše potrubie, nakoľko je toto riziko minimálne. Medzi výhody krtkovania patrí aj fakt, že nijako neškodia životnému prostrediu a nevypúšťajú sa do zeme škodlivé chemikálie.

5

Firma, ktorá krtkovanie poskytuje je rozmiestnená po celom západnom Slovensku. Napríklad krtkovanie Malacky patrí medzi tie najkvalitnejšie a najmodernejšie služby v danom okolí. Ak sa pýtate na cenu tejto služby, nedá sa jednotne a všeobecne určiť. Záleží totiž na odvedenej práci, dĺžke čisteného potrubia a taktiež aj od toho ako veľmi je kanalizácia znečistená. Napriek tomu vám však vieme zaručiť, že ide o jednu z najlacnejších prác, ktorú nájdete. S firmou sú spokojní mnohí zákazníci, o čom svedčia najmä pozitívne recenzie.

Ak sa vás tento problém týka a už ďalej nechcete mať zanesené trubky od rôznych nečistôt, neváhajte a doprajte kanalizáciám kvalitné prečistenie!