Človek je dnes pracovne maximálne vyťažený, a tak je oddych a relax veľmi dôležitý a potrebný. Počas neho si telo, ale aj myseľ odpočinie od bežnej záťaže, uvoľní sa a naberie energiu na vykonávanie ďalších náročných úloh. Zdravotné masáže sú známe mnohým z nás, využívame ich bežne, no asi nie je veľa tých, ktorí už využili ponuku na tantrickú, čiže senzuálnu masáž. Ide o štýl masírovania, ktorý dovoľuje dotýkať sa aj na intímnych miestach tela, teda má trocha erotický podtón. Senzuálna masáž sa vykonáva v salóne, kde pracujú dievčatá na profesionálnej úrovni a s maximálnou diskrétnosťou. Prostredníctvom internetových stránok sa na masáž objednáte, najskôr však aspoň jednu hodinu vopred. Pri objednávaní si vyberiete druh masáže a zároveň aj dievča, ktoré vám ju poskytne.

masáž ramena

Návšteva salóna prebieha diskrétne, po príchode vás privítajú šálkou kávy alebo čaju, najskôr vám ponúknu možnosť osprchovať sa, aby bola dodržaná 100% hygiena, potom sa prezlečiete so sárongu a teraz už môže začať samotný rituál. Všetko sa bude odohrávať v príjemnej atmosfére, ktorú podčiarkne senzualna masaz exotická vôňa a hudba. Salóny ponúkajú mnoho druhov masáží, klasickú, body, secret dark, masáž lingamu a podobne, výber však záleží iba na zákazníkovi a jeho túžbach. Tu však sexuálne služby nečakajte a do salóna je tiež zakázaný vstup ľuďom v podnapitom stave, pod vplyvom omamných látok alebo chorým.

dve sexi ženy

Po skončení rituálu budete mať opäť možnosť osprchovať sa, potom vám dajú zopár minút oddychu a všetko to ukončí namaste pozdrav. Na rozlúčku dostanete malý darček ako poďakovanie za dôveru a vyjadrenie nádeje, že sa k nim opäť vrátite. Senzuálna masáž je totiž špeciálny spôsob ako si vyresetovať myseľ, zrelaxovať a uvoľniť celé telo, prísť na iné myšlienky a nabrať novú energiu na riešenie bežných úloh. Výborne odbúrava stres a napätie a dokáže vás priviesť aj k vyvrcholeniu, a za to všetko vďačíme šikovným rukám masérok.