S frajerkou alebo priateľkou sa už tento rok asi nestretnete skrz opatrenia, ak spolu nebývate a vaše rodiny nie sú v jednej spoločnej bubline, čo predpokladám, že nie sú, keďže nie ste rodina. A keby ste boli rodina, tak nie ste vo vzťahu. No, skrátka začarovaný kruh. Ako chlap si jej ešte isto nestihol vybrať darček, ktorý by ju potešil a zároveň navnadil na ďalšie pekné roky s tebou. Niečo znamenité, čo už však teraz asi nekúpiš v obchode.

Nevieš, čím by si ju mohol potešiť, keď sú obchody už zavreté? Ostáva ti vybrať niečo na internete? Čo keď sa jej to nebude páčiť?

Existuje niečo, čím si určite získaš jej priazeň a bude sa jej to páčiť. Strieborný náramok.

Prečo?

lacquer-2661251_1920

Pretože striebro je nadčasové a páči sa takmer deväťdesiatim percentám mladých žien a slečien. Neexistuje, že by ti nebola vďačná za nejaký takýto dar. Ženy milujú šperky a kvety, takže keď siahneš po tejto zaručenej klasike, tak rozhodne nebudeš triafať vedľa, ale priamo do terču úspechu. Striebro je zaručená klasika – väčšina bižutérie sa vyrába v tomto odtieni, takže sa naozaj páči väčšine žien – nositeliek. Výhodou tohto roku je to, že aj napriek tomu, že objednáš tento náramok až teraz, tak ti to stačí, pretože darčeky sa tento rok budú odovzdávať až po Vianociach z dôvodu pandemických opatrení. Veľká výhoda. Všetko teda stíhaš a nemusíš si želať doručenie do Vianoc. Aspoň vidno, že niektoré z týchto opatrení majú aj svoje výhody a klady. Takto by sme sa na to mali pozerať a optimisticky hľadieť na náš terajší údel sedenia doma.

hello-kitty-668156_1920

Verím, že táto doba prejde celkom rýchlo. Vianočné sviatky si užívajte s tými, s ktorými ich môžete stráviť a potom sa stretávajte aj s inými. Tri týždne vianočných sviatkov nie sú až taká dlhá doba na to, aby sme to nevydržali bez niekoho iného. V minulosti boli aj horšie situácie a všetko to bez väčších ujem zvládli.